Rozvoj organizačných hodnôt a kompetencií

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako preniesť organizačné hodnoty do správania vašich zamestnancov? Chcete stmeliť Váš tím nekonvenčným a zábavným spôsobom, na ktorý si vždy s úsmevom spomeniete? Záleží vám na tom, aby pojem kompetenčný profil nebol vo vašej organizácii len abstraktný pojem, ale aby bol žitý každým zamestnancom v bežnom živote organizácie?

Prinášame Vám tréning, kde hry a aktivity sú pripravené tak, že v nich účastníci preukážu správanie súvisiace s trénovanou hodnotou, či kompetenciou. Nadšený tím našich lektorov vás bude sprevádzať celým programom a pripraví vašim zamestnancom nezabudnuteľný zážitok vyskladaný z dobrej nálady, pozitívneho adrenalínu a osobného rozvoja.

Účastníci tréningov sa najefektívnejšie učia na vlastnej skúsenosti a cez intenzívne zážitky. Preto využívame prostredie prírody ako veľmi silný nástroj pre rozvoj tímovej práce, manažérskych zručností, či posilnenia firemnej kultúry. Aktivity nastavujeme podľa náročnosti skupiny a spájame do jednej témy (Legenda o Jánošíkovi, Pevnosť Boyard, Dobitie Alcatrazu, Pioniersky tábor a pod.), čím celý tréning získa na atraktívnosti a ucelenosti. Po každej aktivite nasleduje spätná väzba od účastníkov a lektorov. Súčasťou programu je aj video-rozbor aktivít z predchádzajúceho dňa. Mnohonásobne tak zvyšujeme učiaci moment jednotlivých, na prvý pohľad zábavných aktivít, ktoré so sebou prinášajú lepšie poznanie seba a svojho tímu.