Spoznajte vlastné limity

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMyslíte si, že Vás už nemôže nič prekvapiť? Siahnite si na dno svojich síl a zistite, aký v skutočnosti ste!

V živote by ste nepovedali, že to dokážete? S nami to dáte! Ohromujúca sila tímu prekoná Vaše „zábrany“. Samy dokážete veľa, ale so správnymi ľuďmi dosiahnete omnoho viac!

„Čo Vás nezabije to Vás posilní!“ Silná, zrelá a vyrovnaná osobnosť – najlepší príklad pre ostatných.

Čo pre Vás znamenajú ostatní, ak ide skutočne do tuhého? Spoznajte samých seba, čo Vás motivuje a baví – lepšie tak porozumiete druhým. Zistite, čo sa vo Vás skrýva, svoje vnútorné sily a strachy!

DSC_2103

Na základe Vašich predstáv a v spolupráci s našim partnerom outdoortour.sk vám zostavíme súbor outdoorových aktivít, aby náročnosťou spĺňal vaše očakávania a bol pre účastníkov motiváciou, zábavou, relaxom ale v prvom rade prínosom vo forme osobného a profesionálneho rastu. Môžeme ho realizovať na Slovensku ale aj v zahraničí (talianske Dolomity, rakúske Alpy, ruský Kaukaz, turecký Ararat…). Vieme Vám garantovať skúsených horských vodcov, inštruktorov a lektorov. Kombinácia náročných situácií s bezprostrednou spätnou väzbou prináša silný moment učenia. Nezáleží na ročnom období ani na počasí, disponujeme množstvom aktivít, ktoré vieme podľa potrieb prispôsobiť (Záchrana ľudí z lavíny, Zlaňovanie, Lanové prekážky, Transportné improvizované podmienky, Brodenie riek, Stavanie iglu resp. záhrabu, Snežnicové túry, Lezenie v ľade, Brzdenie pádov, Skialpinizmus, Vysokohorské výstupy, Expedície, VIA FERRATY…)

1235343_4723361777058_1409783444_nOLYMPUS DIGITAL CAMERA

logo